Перейти до змісту

Чек-ап
Жіноче здоров'я

Щорічний профілактичний огляд - це не просто візит до гінеколога, а цілий комплекс процедур, які дозволяють виявити можливі проблеми на ранніх стадіях, коли їх легше лікувати.

чек-ап

Чому чек-ап у Gravimed - правильний вибір?

Повноцінне обстеження за один візит

Один спеціаліст для УЗД та консультації

Тільки те, що дійсно необхідно. Без зайвих процедур

Пакет “Базовий”

Гінекологічний чек-ап
  • Консультація акушера-гінеколога
  • Огляд на кріслі
  • УЗД органів малого тазу
  • Відеокольпоскопія
  • Класичний ПАП-тест
3 500 грн 3 800 грн

Пакет “Оптимальний”

Розширений гінекологічний чек-ап
  • Консультація акушера-гінеколога (2)
  • Огляд на кріслі
  • УЗД органів малого тазу
  • Відеокольпоскопія
  • Мікроскопія
  • Рідинна цитологія
5 700 грн 6 100 грн

Пакет “Базовий +

Гінекологічний чек-ап + обстеження молочних залоз
  • Консультація акушера-гінеколога
  • Консультація та огляд мамолога
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД молочних залоз
  • Огляд на кріслі
  • Відеокольпоскопія
  • Класичний ПАП-тест
5 500 грн 6 050 грн

Пакет “Оптимальний +

Розширений гінекологічний чек-ап + обстеження молочних залоз
  • Консультація акушера-гінеколога (2)
  • Консультація та огляд мамолога
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД молочних залоз
  • Огляд на кріслі
  • Відеокольпоскопія
  • Мікроскопія
  • Рідинна цитологія
7 700 грн 8 350 грн

Питання & Відповідь

Наша команда

Мельник Юрій Миколайович1
Мельник Юрій Миколайович
Провідний експерт УЗД, Генетик, Акушер-гінеколог, Кандидат наук
Криворук Марія Миколаївна1
Криворук Марія Миколаївна
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Медичний генетик
Суханова Ауріка Альбертівна1
Суханова Ауріка Альбертівна
Професор, Доктор наук, Акушер-гінеколог

Що ви кажете про Гравімед?

★★★★★
07.08.2026
Карина

Йшла суто до Юрія Миколайовича, але потім зустріла інших чудових спеціалістів, тепер всім абсолютно раджу Вашу клініку🫂

★★★★★
07.08.2026
Карина

Просто найкращий і найулюбленіший лікар!
Коли сидиш в безпорадному стані, плачеш, то звичайна підтримка людини, якесь одне слово – це те, що так необхідне, те що тебе буде тримати на плаву, і його одне слово, дало мені крила, і я зрозуміла це мій на всі 100% лікар 🫶
Те, що професіонал свого діла, це і не пишу, бо і так всі знають, ви чудовий лікар і найкращий спеціаліст!
Завдяки Юрію Миколайовичу я виносила вагітність двійні з одним завмерлим плодом, коли всі з таким пофігізмом казали один плід вийде інший залишиться, він мене підтримав, пояснив простими словами все і далі продовжував на кожному візиті підбадьорювати і це так важливо для нас – для ваших пацієнтів, відчувати, що ти такий один, а не цілий конвеєр ( хоча так і є, пацієнтів багато) але отаке відношення до кожного свого пацієнта не кожен лікар демонструє.
Я вам дуже вдячна ☺️

★★★★★
07.08.2026
Карина

Була на огляді в лікаря на 30 тижні, тягнуло низ живота, лікар дуже уважна до пацієнтів, вислухала, підтримала як людина , порадила як лікар, атмосфера і спілкування з таким лікарем приносить лише задоволення, хочеться повертатись)

Gravimed - місце концентрації здоров’я та краси сучасної жінки.